menu.less
product_detail.less

Only Hot Toe Warmer – Ohřívače prstů u nohou

zvětšit
ohrivace-na-prsty-nohou-Only-One-ONLY-HOT-Toe-Warmer-6H-2-pcs-12023_2.jpg
Kód produktu: Zvolte varinatu
EAN kód: Zvolte variantu
Dostupnost:Zvolte variantu
Vyberte velikost:
60 Kčvč. DPH

Only Hot Toe Warmer – Ohřívače prstů u nohou

Perfektní řešení proti studeným nohám. Tento samolepicí ohřívač je tenký a pohodlný se zaoblenou špičkou a je optimalizován pro použití v botách a botách s nízkým obsahem kyslíku. Návleky jsou připevněny k vnější straně ponožek, aby bylo zajištěno, že návleky dokonale padnou a během chůze, nebo běhu neklouzají a zároveň chrání citlivou oblast předních nohou před chladem. Pokročilá membránová technologie zaručuje rovnoměrné vyzařování tepla. Tyto japonské ohřívače jsou extrémně tenké a při nošení je téměř necitelné! Nenafukují se, nehromadí se a jsou velmi pevné a odolné proti roztržení.

 

Aplikace

  1. Otevřete obal, sejměte ochrannou vrstvu. Ohřívač se automaticky aktivuje při kontaktu se vzduchem a po několika minutách se začne zahřívat.
  2. Odstraňte ochrannou fólii ze zadní části ohřívače a připevněte ji zespodu k ponožkám.

 

NENECHÁVEJTE TEPELNĚ PŘÍMO NA KŮŽI

Pouze pro použití v obuvi. Není vhodné pro použití v jiných částech těla! Ohřívač rozvíjí uklidňující teplo po dobu 6 a více hodin (maximální teplota: 42 ° C, průměrná teplota: 38 ° C, velikost: 70x90mm).

2ks ohřívače v balení

VÝHODY

Ohřívač se aktivuje pouze kontaktem se vzduchem. Žádné chemické přísady, ohřívač se skládá z aktivního uhlí, železného prášku, vody a minerálu vermikulitu, zahřívá se po dobu 6+ hodin. Není toxický a je bez zápachu.

footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací