menu.less
product_detail.less

Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv

zvětšit
Scholl CLOG EVO Tpr  -U
Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv
Kód produktu: Zvolte varinatu
EAN kód: Zvolte variantu
Dostupnost:Zvolte variantu
Vyberte velikost:
1 590 Kčvč. DPH

Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv

Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv Scholl CLOG EVO černá pracovní obuv

Pracovní pánská nazouvací obuv.

Barva: černá.

Stélka: vyjímatelná a prodyšná; technologie Memory Cushion - "paměťový polštář", který pomáhá snižovat námahu nohou díky redistribuci tlaku po celé ploše chodidla.

Lze sterilizovat v Autoklávu - ideální pro zdravotníky

Popis a použití: Clog Evo je lehký a flexibilní model, který má horní část s pohyblivým popruhem. Tento model je voděodolný, antistatický a protiskluzový. Je vhodný pro lékaře, zdravotnický personál i pro všechny profesionály, kteří jsou po celý den na nohou. Hodí se do každé domácnosti - je rychlenazouvací, omyvatelný a pohodlný na celodenní nošení.

Materiál: TPR - zkratka pro termoplastickou gumu - druh vysoce kvalitního syntetického kaučuku. Často se zaměňuje s TPE, což je ovšem plast. Na rozdíl od TPE na TPR drží lepidlo a tak je k výrobě bot vhodnější. Mezi přednosti TPR patří také žáruodolnost a nízká deformovatelnost tlakem. Což zjednodušeně znamená, že se boty méně "ošoupou".

footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací