menu.less

Technologie

Scholl Bioprint technologie

Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Massage technologie

Díky speciální stélce LiquiMassage bude Vaše noha masírována po celý den. Vrstvy stélky Liquicell ochraňují zranitelná a citlivá místa nohy před odřeninami, puchýři a únavou. Žebrovaná stélka jemně, ale efektivně masíruje chodidla, stimuluje microcirkulaci a povzbudí Vaše nohy.

Scholl Fitness technologie

Řada Fitness je ideální pro prevenci infekcí souvisejících se společnými prostory, jako jsou tělocvičny a bazény. Sandály Scholl Fitness jsou navrženy tak, aby poskytly optimální podporu za jakýchkoli podmínek, nepříznivých pro zdraví nohou.

Scholl Memory Cushion technologie

Obuv s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru. Zároveň má obuv s technologií Memory Cushion lehkou pružnou podešev pro rovnoměrné rozložení tlaku.

Scholl Biomechanics technologie

Technologie Biomechanics se vyznačuje lehkou kontrukcí s mezistélkou, která tlumí nárazy při chůzi a také snižuje efekt pronace.

Scholl Exercise technologie

Technologie Exercise je speciálně navržena tak, aby pomohla procvičování chodidel a svalů na nohách. Bota s technologií Exercise je vyrobena ze dřeva masivního buku, má ergonomický tvar stélky pro podporu nožní klenby, vypolstrovaný nártní pásek a zvednutý prstový hřeben, díky kterému zůstává chodidlo ve správné poloze.

Scholl Gelactiv technologie

Obuv s technologií Gelactiv je biomechanicky navržená tak, aby se přizpůsobila přirozenému pohybu chodidla. Scholl Gelactiv technologie zahrnuje speciálně navrženou vložku Technogel umístěnou tak, aby vyhovovala způsobu chůze.
footer.less
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací